YOUTUBE REKLAMLARI


YOUTUBE REKLAMLARIKLİBİNİZİ VEYA VİDEO'LARINIZI MİLYONLAR İZLESİN !

Videonuzu veya video klibinizi en hesaplı fiyatlar ile milyonlarca izleyiciye ulaştırabileceğiniz organik reklam platformudur.

Organik reklamlar insanların etkileşiminide artırdığı için paylaşımlar, yorumlar ve beğeniler geldikte kartopu gibi büyüyerek izlenme oranlarını artmaktadır. Youtube reklamları'ının en güzel yanı ise sadece izlendiğinizde para ödersiniz.

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. İşletmenizi, tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde anlatmanızı sağlar.

YouTube Reklamları hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmayı sağlayan yöntemlerden biridir. Tüm dünyadan milyonlarca kişinin video yüklediği YouTube, özellikle reklam verenlerin en çok gösterim aldığı mecra olarak görülmektedir. YouTube dünyanın en çok kullanılan ikici arama motorudur. 2006 yılında Google tarafından satın alındıktan sonra bambaşka bir gelişim sürecine girmiş, 21 Temmuz 2011’den itibaren 3D filmlerinin yüklenmesi ve izlenmesini sağlayan teknolojisi ile kitlelerin ilgisini çekmeye başlamıştır.


Reklam Biçimleri

TrueView in-stream (Yayın İçi)

  • 5 saniye sonra, reklamı geçme seçeneği var. İzleyici bütün reklamı veya en azından 30 saniyesini izlediğinde ücretlendirme yapılır.

TrueView in-display (Görüntülü)

  • GDN sitelerinde veya YouTube video sayfasında tıklama ile videoya gidilir. İzleyici reklamı tıklayıp izlediğinde ücretlendirilir.

True View In-Search (Arama Sonuçlarında)

  • Youtube arama sonuçlarında görünür tıklama ile video oynatılır. Reklamı göstermek için anahtar kelime kullanılır; izleyici reklama tıklayıp izleyince ücretlendirilir.