GOOGLE REKLAMLARI


GOOGLE GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞIReklamlarınızın bir milyondan fazla web sitesi, uygulama ve videodan oluşan grupta yayınlamasını sağlayan sisteme "Görüntülü Reklam Ağı" diyebiliriz.

Kullanıcılar çevrimiçi zamanının %95’ini içerik web sitelerinde geçiriyor. Sizde Görüntülü reklam ağını kullanarak talep olmadığı zamanlarda bile çevrimiçi kişilere reklamlarınızı göstererek talep yaratabilirsiniz.

Google Ağına dahil milyonlarca web sitesinde ve Youtube'da politikalara uygun Banner ve Metin reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Görüntülü Reklam Ağında hedefleme yaparak verim oranı artırılabilir.

Hedeflemeler; Konu, Anahtar Kelime, İlgi Alanı şeklinde varyasyonlarda olabildiği gibi Google Ağıda dahil siteler içerisinde yerleşim hedeflemeside yapılabilmektedir.

Google Görüntülü Reklam Ağı'da tıklama başına maliyet modelinde gösterimler için herhangi bir ücret ödenmez, sadece tıklama/ziyaret başına ödeme yapılmaktadır.

Görüntülü reklamcılık; farkındalık oluşturmaya, kampanya erişimini artırmaya, dönüşümler gerçekleştirmeye yardımcı olabilir ve sonuç olarak söz konusu satın alma döngüsünü hızlandırabilir.

  • Bannerlarınız ücretsiz olarak hazırlanır.
  • Milyonlarca yüksek kalitede haber sayfasında, belirli konulardaki web sitelerinde reklam vermenizi sağlar.
  • Gösterim için ücret ödenmezsiniz.
  • İlgi düzeyi yüksek kitlelere ulaşmak için hedeflemeler kullanılır.