GOOGLE REKLAMLARI


MOBİL REKLAM AĞITEKNOLOJİNİN İNSAN HAYATINA KAZANDIRDIĞI HIZ VE PRATİKLİK, MOBİL CİHAZ KULLANIMININ YILLAR İÇİNDE GİDEREK ARTIŞ GÖSTERMESİNİ SAĞLADI. HATTA HER GEÇEN YIL MOBİL KULLANICI SAYISININ KATLANARAK YÜKSELİYOR.

Doğal olarak tablet, akıllı telefon, akıllı saat gibi kitlelerin günlük hayatlarında hızla kendine yer bulabilen cihazlar, markaların da ilgisini çekiyor. Mobil cihazların dünyanın hemen her yerinde popüler hale gelmesi, firmaların mobil kullanıcılara yönelik tanıtım faaliyetleri geliştirebilmelerinde etkili oluyor.

Mobil reklamcılık ise son yıllarda mobilin gücünü fark eden büyük – küçük tüm firmaların hedef kitlelerine ulaşabilmelerinin önünü açıyor. Küresel çapta uygulanan mobil reklam türleri, dijital reklamcılıkta da büyük gelişmelerin yaşanmasında büyük rol oynuyor. Öyle ki, mobil reklam harcamalarının 2016 yılı sonuna kadar tüm dünya genelinde 100 milyar doları bulması bekleniyor. Hatta yıl sonunda mobil reklam modellerinin dijital pazarlama içinde yüzde 51 paya sahip olacağı tahmin ediliyor.

Akıllı telefon ve yeni geliştirilen diğer mobil teknoloji kullanımının giderek yükselmesi, cihaz fiyatlarının çoğu tüketicinin ulaşabileceği seviyede seyretmesi, genç ve teknolojiye hevesli nüfusun artış göstermesi gibi faktörler markaların mobil reklam türlerine olan ilgisinin artmasına yol açıyor. Mobil reklam modelleri de teknolojik gelişmelere ve trendlere göre şekil almaya devam ediyor.

Akıllı telefon ve tablet PC’lerin hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

  • Mobil cihazlarda Google üzerinden arama yapanlara reklamlarınız gösterilir.
  • Direk telefon aramasına yönlendiren reklamlar yapabilirsiniz.
  • Sadece tıklamalar, yani ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.
  • Kampanyalarınız uzmanlarımız tarafından hazırlanır ve yönetilir.