GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI


GOOGLE ADWORDS REKLAMLARIREKLAMINIZI HEMEN YAYINLAYALIM

Tüketicilerin çoğu belirli bir firma veya ürün aramıyor, genel terimler üzerinden araştırmaya başlıyor ve ürün ya da hizmete ulaşıyor. Bunun için Google Adwords'te yerinizi bir an önce almanız size yeni müşteriler kazandıracaktır.

Google reklamları ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen kişilere işletmenizi tanıtmanıza olanak sağlar. Google reklam hizmeti için ilk olarak hizmet yada ürünleriniz ile alakalı anahtar kelimeleri belirlemeniz gerekir. Anahtar kelimelerinizi belirlerken Google’ın sunduğu anahtar kelime planlayıcı aracını kullanabilirsiniz. Google Reklamları için bu araç ile sektörünüzde en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerine ulaşabilirsiniz. Bu planlama ile Google reklam kampanyanızı istatiksel olarak doğru planlamış olursunuz.

Google Reklamları: 

  • Dönüşüm rakamlarınızı üst düzeyde tutar.
  • Müşteri portföyünüzü genişletir.
  • Marka bilinirliğinizi arttırır.
  • Sizi rakiplerinizden önde tutar.

Avantajları:

Milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, size Google’da alakalı arama sonuçlarında gösterim avantajı sunar.

  • İnternet'teki müşterilere ulaşın

İnternet ortamında alakalı web sitelerinde, alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Bir dizi seçenek, gerektiği zaman ve gerektiği yerde; web sitesi türüne, kitle türüne veya yeniden pazarlamaya göre hedefleme yapmanızı sağlar.

  • Daha fazla müşteri çekin

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

  • Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

  • Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

  • Raporlanabilir

Google AdWords reklamlarında her şey raprolanabilir ve analiz edilebilir durumdadır. Raporlama ve analiz, reklam ve pazarlama stratejilerinize yön vermenizde önemli yer tutmaktadır.