GOOGLE REKLAMLARI


GOOGLE ARAMA AĞI REKLAMLARIADWORDS İLE MÜŞTERİNİZ İLK SİZE ULAŞSIN.

Hedef kitleniz Google arama motorunda ürün ve hizmetleriniz ile alakalı anahtar kelimelerinizden birini aradığında, reklamınız arama sonuçlarının üstünde gösterilir. 

Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücret ödersiniz.

Arama Ağı Reklamların da istediğiniz anahtar kelimeyi hedeflediğiniz gibi istemediğiniz anahtar kelimeyi de negatif olarak hedefleyebilirsiniz. Böylece, reklamlarınız istemediğiniz kelimelerde gösterilmez.

Adwords Arama Ağı reklamlarında tarih, saat, konum gibi hedeflemeler de yapılabilir.

  • Daha çok ziyaretçi çekeceksiniz.

         Google AdWords ile reklamınızı yayınlamaya başladığınızda daha fazla telefon, mail alacak ve daha fazla yeni müşteri kazanacaksınız. Bunların işinize olan katkısını hemen hissedeceksiniz.

  • İnternette herkes arama yapar

          Online satışların %73 ü arama ile başlamaktadır. İnsanlar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi aradığında artık daha fazla görünür olacaksınız.

  • Her büyüklükteki firma için uygundur

          İster kobi ister büyük işletme olun, ister aylık 250 TL bütçe ayırın isterseniz 5.000 TL, profesyonel hesap ve kampanya yönetimi ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  •  Hızlı sonuçlar verir

          Google AdWords reklamları hızlı sonuçlar verir. Reklamlarınız yayınlanmaya başladığı anda sonuçlarını görmeye başlarsınız.

  • Marka bilinirliğini arttırır

           Google AdWords reklamları marka bilinirliğinin artmasında önemli rol oynar. Uzun soluklu kampanyalar ile sadık müşteriler oluşmasını sağlar.