NETFLİX’TE İZLEDİKLERİNİZİ INSTAGRAM HİKAYELER’DE PAYLAŞMA ÖZELLİĞİ ANDROİD’E GELDİ


İOS INSTAGRAM HİKAYELERİ ÖZELLİĞİ ANDROİD İÇİN GELDİDaha önce sadece iOS kullanıcılarının sahip olduğu favori içeriği Instagram Hikayeler’de paylaşma özelliği artık Android kullanıcılarına da açıldı.

En büyük çevrimiçi dizi/film platformu olan Netflix, daha önce iOS Instagram Hikayeleri özelliği Android kullanıcılarına da sunulmaya başladı. Yeni özellik ile birlikte Android kullanıcıları da Netflix paylaşımları yapabilecek.


Netflix, Android kullanıcılarının merakla beklediği favori içerikleri Instagram Hikayelerinde paylaşma özelliğini nihayet getirdi. Şimdiye kadar kullanıcıların favori Netflix içeriklerini Instagram Hikayelerinde paylaşabilmeleri için iOS kullanıyor olmaları gerekiyordu. Netflix, Ocak 2019 tarihinde iOS cihazlar için getirdiği bu özelliği uzun bir süre sonra Android cihazlara da getirdi.


Favori içeriğinizi paylaşmak isterseniz Netflix mobil uygulamasına girdikten sonra paylaşmak istediğiniz içeriğe dokunun ve paylaş seçeneğine tıklayıp Instagram Hikayeleri seçeneğini seçin. Instagram Hikayeler kısmında favori içeriğinizin resmi paylaşmak için hazır hale gelecektir. İsterseniz daha fazla özelleştirip paylaşabilirsiniz.