FACEBOOK ARKADAŞ İSTEKLERİNİ SIRAYA KOYACAK


FACEBOOK ARKADAŞ İSTEKLERİNİ SIRAYA KOYACAKFacebook, kullanıcılara gelen arkadaşlık taleplerinin listelenmesi ile ilgili yeni bir uygulamayı devreye almayı planlıyor.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, yenilik çalışmalarını sürdürüyor. Kullanıcı dostu olmak için kendini geliştiren şirket bu kez arkadaş istekleri kısmında bir yenilik yapmaya hazırlanıyor. Facebook arkadaş istekleri kısmını kullanıcının sıralamasına olanak sağlayacak.

 

Facebook arkadaş istekleri kısmına eskiden yeniye doğru sıralama seçeneği eklemeye hazırlanıyor. İsabetli tahminleriyle dikkat çeken Jane Manchun Wong bu kez de Facebook tarafından yapılan bir geliştirmeyi ortaya çıkardı. Söz konusu eski ve yeni sıralama sistemi, kullanıcının kendisine gelen arkadaş isteklerini sıralamasını sağlayacak. Böylece kullanıcı, gelen arkadaşlık isteklerini eskiden yeniye doğru rahatça sıralayabilecek. Söz konusu iyileştirme özellikle çok fazla arkadaş isteği bulunan kişilerin işini kolaylaştıracak. Özellikle, arkadaş isteklerini onaylamak ya da reddetmek yerine bekletmeyi seçen kullanıcılar, yeni talepleri hızlıca görebilecek. Esasen bunun çok da büyük bir yenilik olmadığını söyleyebiliriz. Ancak, kullanıcı dostu iyileştirmeler adına önemli bir yenilik.