0 (224) 246 4540

YouTube Reklamları


YOUTUBE REKLAMLARIKLİBİNİZİ VEYA VİDEO'LARINIZI MİLYONLAR İZLESİN !

Videonuzu veya video klibinizi en hesaplı fiyatlar ile milyonlarca izleyiciye ulaştırabileceğiniz organik reklam platformudur. 

Organik reklamlar insanların etkileşiminide artırdığı için paylaşımlar, yorumlar ve beğeniler geldikte kartopu gibi büyüyerek izlenme oranlarını artmaktadır. Youtube reklamları'ının en güzel yanı ise sadece izlendiğinizde para ödersiniz.

Video reklamlar, insanları sizi seçmeye yönlendirir. İşletmenizi, tam da yeri ve zamanı geldiğinde benzersiz bir şekilde anlatmanızı sağlar.

YouTube Reklamları hedef kitleye en kısa yoldan ulaşmayı sağlayan yöntemlerden biridir. Tüm dünyadan milyonlarca kişinin video yüklediği YouTube, özellikle reklam verenlerin en çok gösterim aldığı mecra olarak görülmektedir. YouTube dünyanın en çok kullanılan ikici arama motorudur. 2006 yılında Google tarafından satın alındıktan sonra bambaşka bir gelişim sürecine girmiş, 21 Temmuz 2011’den itibaren 3D filmlerinin yüklenmesi ve izlenmesini sağlayan teknolojisi ile kitlelerin ilgisini çekmeye başlamıştır.

Reklam Biçimleri 

  • TrueView in-stream (Yayın İçi)

5 saniye sonra, reklamı geçme seçeneği var. İzleyici bütün reklamı veya en azından 30 saniyesini izlediğinde ücretlendirme yapılır.

  • TrueView in-display (Görüntülü)

GDN sitelerinde veya YouTube video sayfasında tıklama ile videoya gidilir. İzleyici reklamı tıklayıp izlediğinde ücretlendirilir.

  •  True View In-Search (Arama Sonuçlarında)

Youtube arama sonuçlarında görünür tıklama ile video oynatılır. Reklamı göstermek için anahtar kelime kullanılır; izleyici reklama tıklayıp izleyince ücretlendirilir.

%100 Ölçülebilir

YouTube reklamlarındaki her izlenme, her tıklanma ya da müşterilerinizin reklamlarınızın ne kadarlık bir bölümünü izlediği ve kimlerin reklamınızı ne kadar izlediği gibi bir çok veri ölçülebilir. Böylece paranızın nereye gittiğinden tamamen emin olursunuz.

Gelişmiş Hedefleme Seçenekleri

YouTube video reklamlarında video reklamlarınızı ne kadarlık bir bütçe ile ne kadar sürede hangi reklam biçimleri ile yayınlayacağınıza ya da hangi saatlerde hangi kitleye yayınlayacağınıza karar verebilirsiniz.

Etkili ve Verimli

YouTube video reklamları gelişmiş hedefleme seçenekleri ve yaratıcı videolar ile desteklendiğinde etkili ve verimli sonuçlar sağlar. İşletmeniz için düşüm reklam maliyeti ile yüksek dönüşüm elde edebilir marka değerini arttırabilirsiniz.

İzlenme Yoksa Ödeme de Yok

YouTube truewiew video reklamlarında reklamlarınıza sadece izlendiğinde ya da yayın içi reklamlarda en az 30 saniyesi izlendiğinde para ödersiniz. Böylece reklamlarınız hedef kitlenizin ilgisini çektiğinde ve sizin markanıza gerçekten katkı yarattığında ödeme yaparsınız.

YouTube İnternet'teki en büyük video merkezidir.

  • 1 milyar tekil kullanıcı
  • Dakikada 100 saatlik video izlenmekte
  • Aylık olarak 6 milyar saat video izlenmekte
  • 2 milyarın üzerinde günlük mobil görüntüleme
  • 73 ülkede, 61 dil için yerelleştirilmiştir