0 (224) 246 4540

Web & Yazılım


WEB & YAZILIMWeb Siteniz Kaliteli mi?

Bu çok önemli soru hedeflediğiniz dönüşümleri alabilmeniz için gerekli. Web tasarım ekibimiz, web sitenizi analiz edebilir, olması gerektiği gibi yeniden tasarlayabilir. Web sitenizin kullanışlılığı, optimizasyonu ve tasarımı dönüşümler için çok önemlidir. Doğru yerde bulunan bir teklif iste veya satın al butonu size binlerce TL lik satış kazandırabilir.

  • Modern Web Tasarımı 

Sektörünüze özel en modern web tasarımları sunuyoruz. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu modern web tasarımları ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız.

  • Yönetim Panelli Web Tasarım

Yönetim panelli web sitesi sayesinde web tasarımın herhangi bir yerini kolayca değiştirebilir, sistem güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin yedeğini alabilir, sitenizi düzenlemesi için istediğiniz kişilere yetki verebilir, sitenizi bir tıkla güncelleyebilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik içerikler paylaşabilirsiniz. Kısacası yönetim panelli web tasarım hizmetimizle web sitenizin kontrolü sizde olur.

  • Ziyaretçilerinizi Analiz Edin

Analytics müşteri dönüşüm optimizasyonunu sayesinde hangi kanaldan müşterilerinizin size ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.